АКЦІЯ «ГРОМАДЯНИН»
Результати опитування
В опитуванні взяли участь 170 респондентів. Відповіді на запитання "Чи потрібно встановлювати меморіальну дошку Григорію Честахівському?" розділились так:
Матеріали проекту 


,


Світлини Григорія Честахівського


      Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба” за сприяння Міністерства освіти і науки України, за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії організовує щорічну Суспільну акцію школярів України “Громадянин”. Головним у проведенні заходу є виховання в учнівської молоді розуміння важливості громадянської участі у процесі вирішення різноманітних проблем місцевої громади. Залучаючись до такої цікавої роботи, юні громадяни України піднімають актуальні проблеми своєї місцевості, пропонують цікаві та неординарні шляхи їх розв’язання, і що найважливіше, беруть безпосередню участь у їх вирішенні.    
          28 травня 2015 року у м. Києві відбувся фінал суспільної Акції школярів України “Громадянин 2015”. Олександрійський район представляли учні Новопразької ЗШ І-ІІІ ступенів№2, вихованці «Євроклубу» Новопразького БДЮТ Павалатій Богдан та Бугайова Катерина із проектом «Останнім шляхом Кобзаря». Керівник – Бугайова Н.А.

0 коментарі:

Дописати коментар

 

Sample text

Sample Text

Sample Text

 
Blogger Templates